Haakpakket Sophia Rose shawl
Het haakpakket Sophia Rose Shawl is een leuke & royale rechte sjaal gemaakt van Scheepjes Colour Crafter . Om de Sophia Rose shawl te haken gebruik je haaknaald van 6, heb je een vaste hand van haken gebruik dan 1 maat groter. Deze shawl heeft een afmeting van ongeveer 220cm x 50cm. Met het haakpatroon die wij als download toesturen, haak je eenvoudig jouw Sophia Rose shawl!
Inhoud haakpakket Sophia Rose shawl:
- Benodigde garen 4x Scheepjes Colour Crafter in de kleur van jouw keuze. De kleur in het voorbeeld is Texel en Hilversum
- LET OP; ik kwam precies uit met de 4 bollen. Ben je toch iets onzeker over je hand van haken, neem dan een bol extra. Hiervan kan je eventueel ook nog een muts, franjes maken of leuke kwasten
- Haakpatroon (NL) als download in de bevestigingsmail.
Benodigdheden (niet inbegrepen):
- Haaknaald 6 millimeter KnitPro Waves Haaknaalden
Ook handig om te gebruiken:
Moeilijkheidsgraad:
- Gemiddeld/gevorderd.
Het patroon is niet los verkrijgbaar, alleen in combinatie met dit pakket.
Ben je niet helemaal zeker over je hand van haken, bestel dan een bol extra. Je hebt dan zeker genoeg garen en geen extra verzendkosten.